Mevcut bir e-posta ile bir Google hesabı oluşturun

admin

Administrator
Yetkili üye
Bu kılavuzda, sadece birkaç adımda mevcut e-posta adresinizle nasıl bir Google hesabı oluşturabileceğinizi açıklıyoruz.

Google Analytics veya Google Arama Konsolu gibi birçok farklı Google hizmetini kullanmak için bir Google hesabı gerekir. Google hizmetleri aracılığıyla başkaları tarafından size sunulan hesaplara ve verilere erişmek için de bir Google hesabı gerekir.

Web sitenizi adım adım geliştiriyoruz. Risksiz, para iade garantisi ile. SEO denetim teklifimiz hakkında daha fazlasını öğrenin!

Mevcut e-posta adresi, yeni Google hesabı için bir kullanıcı adıyla karşılaştırılabilir.

Google Hesabınızdan bağımsız olarak, mevcut e-posta adresinizi kullanarak e-posta almaya devam edeceksiniz. Google, mevcut e-posta adreslerine gönderilen e-postaları almaz. Google Hesabı bildirimleri, kurulum sırasında verdiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. E-posta adresi devre dışı bırakılırsa, Google hesabı üzerinde doğrudan bir etkisi yoktur.

1. Google'a gidin
Google web sitesini açın Google
Sağ üst köşedeki "Giriş" e tıklayın
Kayıtlı kullanıcılar için oturum açma iletişim kutusu açılır

2. Mevcut bir e-posta ile bir Google Hesabı oluşturun
Sol alt bölmede "Hesap Oluştur" u tıklayın
Yeni bir hesap oluşturmak için iletişim kutusu açılır.
Kutunun ortasındaki "Bunun yerine mevcut e-posta adresimi kullan" seçeneğini tıklayın.
"Benim için" seçeneğini seçin
İletişim kutusu değişiklikleri

3. Bir hesap oluşturun
Lütfen aşağıdaki bilgileri girin
İlk adı
Soyadı
Geçerli E
Not: @gmail ve zaten başka bir Google Hesabına bağlı e-posta adresleri çalışmayacaktır
parola
Güçlü bir şifre seçin
Google hesabı şifresini belgeleyin
şifreyi tekrarla
Formu "İleri" ile gönderin

4. Kurulumu tamamlayın
Kurulum adımlarının geri kalanını izleyin
Hazır!
Fark etmek, farkına varmak:
Google'dan bir Google Hesabı oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinin